SOMON DNA ve HYALURONİK ASİTİN MUHTEŞEM UYUMU

Zaman ve çevresel faktörlerin etkisi ile gün geçtikçe cilt kalitesinde bir bozulma kaçınılmaz olarak ortaya çıkmaktadır. Bu süreçte kollajen ve elastin liflerde parçalanma, hyalüronik asit miktarında azalma ciltte nemsiz, mat bir görünüm ile birlikte elastikiyette bir azalmaya neden olmaktadır.

Pi system biyolojik olarak ciltte yeniden bir canlanma sağlayan yeni ve üstün bir sistemdir. Bu protokol cilt yapısını güçlendirir, cildi sıkılaştırır, azalan nem dengesini düzenler.

Pi system vücudun doğal elemanları olan polinükleotidler ve hyalüronik asitin bir arada kullanılması prensibine dayanmaktadır.

8 yıl boyunca yapılan klinik deneyimler sonucunda bu protokolün yüz, boyun, dekolte ve ellerde cilt yapılandırılmasıyla oluşturduğu sonuçlarla yüksek hasta memnuniyeti sağladığı görülmüştür. Her seansta cilt yapısını güçlendirmek sureti ile cildin elastikiyet ve sıkılığını arttırır. Kollajen üreten hücreler olan fibroblastların uygulama bölgesine göçünü arttırır ve güneş ışığına bağlı gelişen hasarı engeller. Cildin azalan nemini arttırır. Etkin cilt rejuvenasyonu ve fizyolojik revitalizasyonu sağlayarak daha sağlıklı görünen, pürüzsüz ve aydınlık bir cilt ortaya çıkar.

Ara

Bizi Takip Edin

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
  • Cumartesi 09.00 - 13.00
  • Pazar Kapalı

Galeri