sac-ekimi

Derim Cerrahi Tıp Merkezi Saç Ekimi biriminde yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Medikal teknolojinin ulaştığı son nokta olan ve dökülen saçlarınıza kökten çözüm getirerek doğal sonuçlar elde edilmesini sağlayan FUE yöntemi, merkezimizin profesyonel saç ekimi tarafından yapılmaktadır. Bu operasyon sırasında neşter kullanılmaz, dikiş atılmaz ve köklerin alındığı bölgede iz kalmaz.

FUE Yöntemi (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)

Saç dökülmesi toplumda hem erkek hem kadınlarda görülen, kişinin sosyal yaşantısını olumsuz etkileyen bir sağlık sorunudur. Dünyada son zamanlarda yaygın olarak uygulanan saç ekim yöntemi FUE hem saçı alırken hem ekerken doğal sonuçlar ortaya koyan bir saç ekim metodudur. FUE yöntemi saçlı bölgeden alınan canlı saç köklerinin tek tek dökülen alana transferinin gerçekleştirilmesi işlemidir. FUE yöntemiyle saçın alındığı yerde neşter kullanılmaz, dikiş yada yara izi kalmaz. Hastayı günlük hayatından alıkoymadan işlem gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında alanda mevcut saç köklerine zarar verilmez.

Saçlarım Ne Zaman Çıkar?

Operasyondan sonra ekilen saçlar genelde 2 ay sonunda dökülür. 6 aya kadar tekrar çıkar kesin sonucu görebilmek için 11 ay uygun bir zamandır.

Profesyonel bir ekip tarafından yapıldığında saç ekimi çok iyi sonuçlar verir. Ömür boyu uzayan saçlar insanın görünümünü değiştirdiği gibi psikolojisini de olumlu etkilemektedir.

Saç ekimi yetenek, görsellik ve teknoloji gerektirir.

Ara

Bizi Takip Edin

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
  • Cumartesi 09.00 - 13.00
  • Pazar Kapalı

Galeri

  • Galeri
  • Galeri