altin-baski

Fractora Nedir?

Fractora kırışıklıkları azaltmak, yaşlanma belirtilerini düzeltmek, cilde daha sıkı ve genç bir görünüm kazandırmak için cildi tekrar yapılandırmaya yarayan fraksiyonel radyofrekans sistemidir.

Nasıl Etki Eder?

Fractora sahip olduğu fraksiyonel radyofrekans enerjisi ile kontrollü bir şekilde cildin derin katmanlarını ısıtarak kollajen üretimini uyarır. Cilt yapısını iyileştirerek daha sıkı, parlak ve kaliteli cilt dokusu sağlar. Minimal invaziv bir sistemdir, mikro iğne matrisi kullanılarak enerjinin daha derin dokulara iletimi sağlanır.

Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Fractora cilt yenilemesi istenilen her endikasyonda kullanılabilir. Yüzdeki çizgilenmeler, göz altı elastikiyet kaybı, mimik çizgileri, boyun çizgileri ve elastikiyet kaybı, yüz ovalinin düzeltilmesi, sivilce ve sivilce izlerinin tedavisinde kullanılabilir. Aynı zamanda ciltte parlaklık sağlama, ton eşitsizliklerinin düzeltilmesi, gözeneklerin küçültülmesinde de başarı ile kullanılabilmektedir.

Kaç Seans Gereklidir?

Tedavi programına ve endikasyona bağlı değişmekle birlikte seans sayısı 2-6 arasında değişmektedir. Seans aralıkları genellikle 3-4 haftadır.

Ne Zaman Sonuç Almaya Başlanır?

İlk seanstan itibaren değişim fark edilir. En iyi fark tedaviden 2 hafta sonra gözlemlenir, ciltteki yenilenme ise 3 ay devam etmektedir.

Uygulamadan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İşlemden sonra 1-5 gün süren kızarıklık olabilir. 2 gün sonra makyaj yapılabilir. Tedavi süresinde güneşten korunmaya dikkat etmek gerekir. Uygulamanın çeşidine bağlı olarak birkaç gün sonra ortaya çıkan bir hafta kadar sürebilen küçük kabuklanmalar olabilir. İşlemden sonra tedavi bölgesi nemlendirilemeli, güneşten ve tahriş edici durumlardan korunmalıdır.

Ara

Bizi Takip Edin

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
  • Cumartesi 09.00 - 13.00
  • Pazar Kapalı

Galeri