h100-genclik-asisi
18 Haziran 2019
Cildinizin Yeni Gençlik İksiri H100 Aşısı

Zaman içinde çevresel faktörler, güneş ışınları ve yaşlanma süreci ile birlikte nemini ve eski parlaklığını, canlığını yitirmeye başlayan cildiniz için yeni bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Cildinizin yenilenmiş, parlak, daha nemli ve sağlıklı görünmesini istiyor ancak mimiklerinizin ve genel görünümünüzün değişmesini istemiyor iseniz H100 aşısı tam size göre…

H100 aşısı cilt altına uygulanan içeriği zengin bir kokteyl. Yoğun hiyalüronik asit içeriği cilde nem vermekte ve cildin daha gergin görünmesini sağlamaktadır. Yine içerdiği çok sayıda aminoasit, vitamin ve peptitler deride kollajen yapımı için gerekli yapıtaşları olup cildin kendini yenileme döngüsünü hızlandırmaktadır. H100 aşısını diğer nem ve gençlik serumlarından ayıran bir diğer özelliği ise içerdiği mannitol. Mannitol cilde nem veren hiyalüronik asitin dokuda daha uzun süreli kalmasını sağlamakta bununla birlikte güçlü bir antioksidan olması nedeniyle yaşlanmaya neden olan serbest radikallerin etkisini azaltmaktadır. Neticede solgun, mat, nemsiz bir cilt yerini yenilenmiş, parlamış ve daha sıkılaşmış bir cilde bırakmış olur.

H100 aşısı nasıl uygulanıyor? Uygulama şekli mezoterapiler gibi yani deri altına enjekte ediliyor. Öncesinde lokal anestezik bir krem sürülüp işlemin daha konforlu geçmesi sağlanıyor. H100 aşısı cilt altına belli aralıklarla enjekte ediliyor. İşlem sonrası hafif bir kızarıklık ve kabarıklık oluyor, saatler içinde geriliyor.

Bu yenileme ve onarım işlemi ihtiyaç duyulan her bölgeye uygulanabiliyor. Yüz, boyun, dekolte bölgesi ve eller gibi. Uygulama 15-20 gün aralıklarla yaşa ve ihtiyaca göre 4-6 seans arası yapılıyor. İstenirse her yıl tekrarlanabiliyor.

Siz de nemsiz, mat, solgun bir cildiniz olduğunu düşünüyorsanız, daha canlı, sağlıklı ve parlak görünüm için H100 aşısını deneyebilirsiniz.

Ara

Bizi Takip Edin

Anlaşmalı Kurumlar